Často kladené otázky

Naším hlavným cieľom je, aby bolo vaše online nakupovanie pohodlné, rýchle a jednoduché. Aby sme Vám pomohli, ponúkame vám odpovede na najčastejšie otázky.

Mám záujem o produkty, ale nie som registrovaným partnerom LIFE VISION. Ako mám postupovať?

Ak nie ste registrovaným partnerom a chcete sa ním stať, kliknite na Kontaktný formulár, vyplňte ho, na základe kontaktného formulára Vás v čo najkratšom čase bude kontaktovať náš zákaznícky servis 0948 796 697

Ako sa môžem stať LIFE VISION partnerom?

Ak máte vo svojom okolí LIFE VISION partnera, oslovte ho s požiadavkou na registráciu. V opačnom prípade sa obráťte na náš zákaznícky servis 0948 796 697.

Na akú dobu sa uzatvára zmluva o spolupráci?

Podpisom LIFE VISION Dohody sa stávate registrovaným partnerom a získavate tak unikátne registračné číslo, a to na dobu neurčitú. Ukončenie zmluvy a všetky súvisiace podmienky nákupu sú bližšie špecifikované vo Všeobecných obchodných podmienkach. 

Ak sa chcem stať LIFE VISION partnerom, potrebujem živnostenský list?

Uzatvorením dohody sa stávate registrovaným partnerom LIFE VISION, pričom nie je požadovaný živnostenský list.

V prípade, že je Vašim úmyslom nakupovať LIFE VISION výrobky a v súvislosti s týmto vyvíjať sústavnú činnosť naplňujúcu znaky podnikania podľa aktuálnej právnej úpravy, je zo zákona povinnosťou každého jednotlivca zaobstarať si živnostenský list požadovaný podľa Živnostenského zákona 455/1991 Sb., v platnom znení, rovnako tak ako si zaistiť všetky súvisiace daňové a iné registrácie.

Je možné produkt vrátiť?

Produkt je možné vrátiť v pôvodnom a nepoškodenom obale do 14 dní odo dňa doručenia.

Kto vyrába LIFE VISION produkty?

LIFE VISION vyrábame z jedinečných surovín a podľa našich vlastných receptúr v GMP kvalite, kde ako výrobca ručíme za ich pôvod a kvalitu. Spolupracujeme s farmaceutickými fakultami na Slovensku, v Česku a Srbsku.

Je možné nakupovať produkty LIFE VISION so zľavou?

Ceny na webovej stránke sú uvedené pre konečného spotrebiteľa. Pre LIFE VISION partnerov, spoločnosť LIFE VISION, s.r.o. poskytuje zľavy, ktoré sú špecifikované vo Všeobecných obchodných podmienkach a v kariérnom pláne spoločnosti.

Používam aplikáciu LIFE VISION Care, ktorá mi nezobrazuje obraty. Ako mám postupovať? 

V prvom kroku je potrebné skontrolovať internetové pripojenie. V druhom kroku overte či verzia Vašej aplikácie je aktuálna. Po vstupe do Obchod Play si overíte, či je Vaša aplikácia aktualizovaná. 

Pre správne fungovanie aplikácie vo Vašom mobilnom zariadení je potrebné mať dostatok miesta. Vytvorte priestor aby bolo umožnené aplikácií načítať údaje.

Pri dokončení objednávky som si zadal/a osobný odber. Musím tovar vyzdvihnúť osobne? 

Pokiaľ sa neviete pre tovar dostaviť Vy, môže Vám ho vyzdvihnúť aj iná osoba. Na Vašu emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácií dostenete email o stave objednávky - pripravená. Pred vydaním zaplatenej objednávky  náš poverený pracovník vyzve Vás (alebo Vami vyslanú osobu), aby ste sa preukázali týmto emailom. Po jeho predložení bude vydaný tovar. 

Práve som sa registroval/a, chcem hneď urobiť objednávku a zlúčiť zásielky aby som platil/a jedno poštovné. Ako mám postupovať?

Pri dokončení objednávky v časti POZNÁMKY uveďte, že požadujete poslať zásielky v jednom balíku. 

Zvolil/a som si  možnosť online platby kartou a nedokončil/a som platbu. Ako sa viem vrátiť k platobnej bráne, aby som uhradil/a objednávku? 

V prípade, že sa Vám z rôznych dôvodov nepodarilo uskutočniť online platbu na prvýkrát, vráťte sa do svojho profilu - časť moje objednávky. Po rozkliknutí objednávky Vám v spodnej časti systém ponúka možnosť návratu k platobnej bráne. 

Loading...